Styczeń 21, 2017

Jak możesz pomóc?

Istnieje bardzo wiele sposobów na wsparcie naszego projektu. Niewiele potrzeba, aby razem z nami realizować cele, jakie przed sobą stawiamy. Wierzymy, że najwięcej osiągniemy nagłaśniając zagrożenia dla trwałej i dobrze prowadzonej ochrony Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dlatego zamieszczamy poniżej kilka najważniejszych sposobów, które ułatwią nam dotarcie do możliwie maksymalnej liczby mieszkańców.

Polub nasz profil na Facebooku

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie zrób to teraz na stronie: LoveLasy – Facebook. Dzięki temu będziesz stale na bieżąco z najnowszymi informacjami. Udostępnij naszą stronę na swoim profilu, oraz zaproś znajomych. Razem możemy zrobić znacznie więcej!

Udostępnij informacje na temat naszych działań

Jeżeli prowadzisz bloga lub stronę internetową, nawet jeśli nie ma ona charakteru działań pro-ekologicznych, zamieść link do naszej strony lub profilu na Facebooku. W ten sposób, przyczynisz się do poprawienia naszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Bing, Google oraz Yahoo!

Zostań wolontariuszem

Jeżeli masz wystarczająco dużo czasu i nie wiesz co z nim zrobić, dołącz do naszej grupy lokalnej. Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie głównej lub bezpośrednio na adres info@lovelasy.org. W wiadomości opisz kim jesteś, oraz czym się zajmujesz. Skontaktujemy się z tobą, umówimy się na spotkanie i opowiemy Ci na czym polega wolontariat w naszej grupie. Reszta zależy już wyłącznie od Ciebie.

A może masz jakiś inny pomysł?

Pracujesz dla organizacji pozarządowej, która szuka partnerów do współpracy? A może jesteś dziennikarzem szukającym ciekawego tematu? A co, jeśli jesteś kimś zupełnie innym, naukowcem lub prawnikiem, któremu zależy na ochronie TPK i nie wiesz, co możesz z tym zrobić? Chętnie się z Tobą spotkamy. Każdą formę pomocy przyjmiemy z otwartymi ramionami i dla każdego z nas, znajdzie się coś do zrobienia.